LPG Endermologie FACE

 

LPG ENDERMOLOGIE ® FACE – prirodzený facelifting

LPG Endermologie ® FACE je metóda omladenia pokožky zvnútra! Skutočný anti-aging! Inovovaná technológia endermologie * face preukazuje (Odborná štúdia Prof Humbert Besancon France, 2013):

produkcie kyseliny hylaurónovej

spevnenie pokožky

tvorba nového kolagénu

vyhladenia vrások

Táto technológie má zároveň rozjasňujúce a detoxikačné účinky už po prvom ošetrení.

Zodpovedná a bezpečná krása

LPG Endermologie ® face získala už dve prestížne svetové ocenenia:
„Cena za inováciu v estetickej medicíne“ na Face2Face kongrese v Cannes, 2013
„Ocenenie v oblasti anti-agig a beauty“ na Kongrese AMEC v Paríži, 2013

LPG Endermologie ® face je neinvazívna a účinná anti-aging stimulácia buniek. Odborné skúseností LPG podporené klinickými a vedeckými štúdiami dnes prinášajú inováciu do oblasti starostlivosti o pleť.  

Starostlivosť Endermologie® face má oveľa hlbšie účinky ako iné metódy a napomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Je to profesionálna starostlivosť o problematickú a starnúcu pleť a to príjemným a bezpečným spôsobom. Táto špeciálne vyvinutá technológia podporuje tvorbu kolagénu a dodáva 100% prirodzený vzhľad pleti. LPG Endermologie ® face dodá Vašej pleti vyhladenie, rozjasnenie, spevnenie, mladistvý vzhľad, redukciu vrások a obnoví jej pružnosť. Už za krátky čas môžete očakávať liftingový efekt. LPG Endermologie ® face je špeciálne vyvinutá technológia na to, aby zabránila a spomalila proces starnutia pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičenie stimuluje kolagénové a elastinové vlákna v spojivonom tkanive, prirodzene obnovuje pevnosť a zanecháva Vašu pleť hladkú a bez vrások.

Príjemná a relaxačná technológia LPG Endermologie ® face je mimoriadne účinná. Obnovuje tkanivo na bunkovej úrovni, optimalizuje produkciu elastínu a kolagénu na vyplnenie línii a zjemnenie vrások. Zároveň je dokonalou starostlivosťou o očné okolie a to na vačky pod očami a pre unavené a opuchnuté oči. Navracia pleti pevnosť, odstraňuje dvojitú bradu a zanecháva Vašu pleť dlhodobo žiarivú a jasnú.