Priebeh LPG ošetrenia

Priebeh LPG ošetrenia

Priebeh LPG ošetrenia je nasledovný: Počas vstupnej odbornej konzultácie určíme Vaše ciele, zrealizujeme fotografické porovnanie a vyberieme najvhodnejší typ ošetrenia. Porozprávame sa aj o Vašom životnom štýle, usmerníme Vás v oblasti správnej výživy, vysvetlíme význam pitného režimu a dostatočného pohybu. Následne si oblečiete svoj Endermowear (nepriehľadný LPG overal) a uložíte sa na lehátko, kde prebehne profesionálne ošetrenie. Odpočiniete si počas 35 minút relaxácie a pohody. V prvej fáze LPG programu je potrebné absolvovať 10 ošetrení v intervale dva krát do týždňa. Počas Vášho programu bude vykonaných niekoľko meraní, ktoré umožnia sledovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele. Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky.

Princíp ošetrenia LPG mechanickej stimulácie spočíva v jemných podnetoch na povrchu kože, ktoré vyvolávajú hĺbkovú biologickú reakciu. Stimuluje sa žilový a lymfatický systém, tak, že sa z tela vyplavujú toxíny. Dokonalý účinok je podporený presným protokolom ošetrenia pre telo, tvár, či dekolt. Ošetrovacia hlavica pôsobí na podkožnú štruktúru tkaniva celého tela.

Posilňuje a povzbudzuje sa cievny a lymfatický systém. Redukuje sa zadržovanie vody v tele, dochádza k zlepšeniu výmeny tekutín v medzibunkových priestoroch. Ide o jediné efektívne riešenie ženských požiadaviek na krásu vhodné pre všetky vekové kategórie.

Zodpovedná a bezpečná krása