Profesionálne ošetrenia prístrojom Icoone®LASER nastavené podľa vašich požiadaviek a potrieb vám zaručia efektívne výsledky. Masáže Icoone®LASER prinášajú neprekonateľné výsledky v liečbe celulitídy, lokalizovaných tukových usadenín, omladenia pokožky a zvyšovania jej pružnosti.
100% prirodzené ošetrenia sú bezbolestné avšak veľmi intenzívne a účinné, ale vždy ide aj o príjemný a relaxačný zážitok. Ošetrenia sú pre Vaše telo zároveň aj detoxikáciou, stimuluje sa lymfatický systém, podporí sa odvodnenie organizmu, vyplavia sa škodlivé látky a vyčistí sa pokožka. Ošetrenia spolu s vyváženou stravou, dostatočným pohybom ako aj dostatkom odpočinku sú zaručenou a vedecky overenou cestou k Vašej dokonalej postave.

VÝSLEDNÝ EFEKT

Zodpovedná a bezpečná krása

Icoone®LASER účinne pôsobí na celulitídu, preniká do hĺbky poškodeného tkaniva a viditeľne zlepšuje elasticitu pokožky a jej pevnosť. Táto technológia prináša konečne účinné riešenie, ako obmedziť či odstrániť prejavy celulitídy navonok a pomôcť pokožke k ozdraveniu aj zvnútra. Vie pomôcť s redukciou celulitídy, ale aj s prevenciou jej vzniku. Doteraz technológia žiadneho iného neinvazívneho ošetrenia tohto typu neobsahovala takúto účinnú kombináciu a nedokázala dosiahnuť až 21 600 mikrostimulacií za minútu, čo zaisťuje viditeľnú regeneráciu pokožky a výraznú redukciu celulitídy. Viditeľné výsledky možno zaznamenať už po prvom ošetrení. Ošetrenie je bezbolestné a pre výrazne rýchlejšie výsledky je možné ho vykonávať aj na dennej báze.

+25% zvýšenie aktívneho povrchu stimulácie (21600 mikrostimulácií každú minútu)

5,6cm priemerná redukcia obvodu pásu

80% zlepšenie postavy

100% príjemný pocit

viditeľné výsledky už po prvej procedúre

vhodné pre každú pokožku aj tú najcitlivejšiu prípadne poškodenú

možnosť každodennej procedúry, bez limitu času

100% prirodzené a bezbolestné ošetrenie