LPG Endermologie

LPG Endermologie® Body je špeciálne vyvinutá technológia z endermológie, ktorá ponúka vedecky preukázané riešenie pre lokalizované miesta na tele, kde je tuk, celulitída, ochabnutá pokožka a kontúry. Už po niekoľkých ošetreniach je možné Vaše telo preformovať a to s dlhotrvajúcim efektom. Tajomstvo Endermologie® Body spočíva v tukových bunkách. Táto metóda aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tukov) v jadre adipocytu (tukovej bunky). Už po niekoľkých ošetreniach dosiahnete zoštíhlenie, spevnenie, vyhladenie celulitídy a vytvarovanie postavy tam, kde to najviac potrebujete.  

LPG Endermologie ® Body je lokalizované ošetrenie, ktoré sa realizuje výhradne patentovanými prístrojmi LPG. Po absolvovaní niekoľkých 35-minútových ošetrení uvidíte pozoruhodné zlepšenie Vašej postavy a pružnosti pokožky. Konečne môžete odstrániť tuk z miest, o ktorých ste si mysleli, že je to nemožné!

Zodpovedná a bezpečná krása

VÝSLEDNÝ EFEKT

Napriek Vášmu dokonale zdravému životnému štýlu sa tukové bunky väčšinou ukladajú, než uvoľňujú. Keď sa nahromadí tuk a voda v bunkách, ich steny začnú napínať pokožku, objavujú sa celulitídne jamôčky. Tieto tukové oblasti, nevzhľadné a často bolestivé, odolávajú cvičeniu aj diétam. Súčasne sa s pribúdajúcim vekom znižuje tvorba kolagénu a elastínu v bunkách, čo spôsobuje ochabnutie pokožky. Nielen vyvážená a zdravá výživa, ale tiež LPG ENDERMOLOGIE ® BODY profesionálne ošetrenie podľa vašich potrieb Vám zaručí efektívne výsledky. Dlhodobý efekt prístrojového ošetrenia podporí aj špeciálna LPG kozmetika. LPG profesionálne ošetrenie je veľmi intenzívne a účinné, ale vždy ide o príjemny a relaxačný zážitok. Po odbornej vstupnej diagnostike Vašej postavy zvolíme vhodný program Vášho ošetrenia. Oblečiete si LPG overal, a následne začneme ošetrovať celé telo terapeutickou hlavicou. A Vy môžete iba relaxovať. Ošetrenia LPG sú pre Vaše telo zároveň aj detoxikáciou, stimuluje sa lymfatický systém, podporí sa odvodnenie organizmu, vyplavia sa škodlivé látky a vyčistí sa pokožka. LPG ošetrenia spolu s vyváženou stravou, dostatočným pohybom ako aj dostatkom odpočinku sú zaručenou a vedecky overenou cestou k Vašej dokonalej postave.